481
2
1
Fjerne impregnering på fliser
1
1
Hei,
skulle prøve å impregnere flisene i gangen med SurfaPore C. Flisene er skifer. Nå har det blitt fryktelig skjoldete. Kan noen hjelpe meg? Kan jeg fjerne impregneringen? Ta enda mer?
skulle prøve å impregnere flisene i gangen med SurfaPore C. Flisene er skifer. Nå har det blitt fryktelig skjoldete. Kan noen hjelpe meg? Kan jeg fjerne impregneringen? Ta enda mer?
Surfapore C er vannbasert impregnerings middel med nanoteknologi.Finnes i 1,4,30 og 1000liter beholdere.Ingen farlige løsemiddler,luktfri og enkel påføring med kost rulle eller lavtrykksprøyte, .Surfapore C trenger ned i selv de minste mikroskopiske porene,tar kun 4% av betongens puste egenskap. Surfapore C er kategorisert som vanntett på vegg.
SURFAPORE M
OLJEAVSTØTENDE IMPREGNERING FOR FLISER,SKIFER, GRANITT,MARMOR OSV.
Så ut i fra dette er det klart to helt forskjellige produkter. Men f.eks. OBS Bygg har en helt annen beskrivelse av det første produktet:
--------
Surfapore C er en vannavisende impregnering til betong, sementoverflater, tegl, naturstein, puss, fug og andre mørtler. Surfapore C er 96% diffusjonsåpen som gjør at underlaget opprettholder pusteegenskapene. Er enkel å påføre med rulle, pensel eller lavtrykkssprøyte og danner ingen hinne på underlaget. Dermed unngås det fargeforskjell ved impregneringsoverganger.
--------
Noe må være galt her. Vet ikke hvor TS har fått råd.