1,973    3    0  

Evertile takplater

 89     0
Er det noen som har erfaring eller kjennskap til evertile takplater?

Har fått tilbud på 169 kr for kvadraten. 

   #1
 38,286     Lillestrøm kommune     0
Nei, på hytta ser vi at mange naboers takplater av forskjellige merker korroderer, jeg ville derfor ikke valgt noe ukjent. M2-pris er ofte ikke vesentlig hvis resten av kant/møne er veldig dyre.
  (trådstarter)
   #2
 89     0
Vi skal ha 270 kvadratmeter med tak. Fikk tilbud på 66 000 på komplett tak fra evertile 30 års tetthetsgaranti og 5 års plategaranti. Fra decra blir det ca 125000 for komplett tak 30 års tetthetsgaranti og 15 års plategaranti. Finner veldig lite om evertile. Vet jo at decra holder og er et bra tak men.. det er dobbelt så dyrt.
   #3
 38,286     Lillestrøm kommune     0
Blandt disse takene er det et som ligner på Decra bare at halve sorte taket har litt rødbrun farge nyanse (skulle vørt sort). Nå er dettw lagt i 2 omganger men har ikje klart å lokke ut av eier hvor platene kommer fra. Jeg vurderer Decra hos oss.