5,845
14
0
Tilbud på parkett gulv i akershus omegn?
130
Skedsmo
0
Noen som vet om gode tilbud på eksempel 3 stav eik/bøk parkett med god kvalitet rundt i
Akerhus omegn? ser det er veldig forskjell på prisene rundt omkring. og virker som tilbudene har dabbet av i og med det nærmer seg vinter. noen som vet om steder man burde sjekke ut ?
takker for info
!
Akerhus omegn? ser det er veldig forskjell på prisene rundt omkring. og virker som tilbudene har dabbet av i og med det nærmer seg vinter. noen som vet om steder man burde sjekke ut ?
takker for info

men hva er det som er inn nå av parkett?
Jeg fikk kjøpt 3 stavs 15mm kahrs eik på monter til ca 290 ink mva. Var proff parkett og er ikke inne i butikken men på lageret.Syntes det var en knall parkett og legge og ser veldig fin ut.
Vi skal ha 1 stavs.
Ta deg en tur på Maxo og titt litt - det er ekstremt mye fint der! Og er du litt eksperimentell ser du at det fort er mye som kan være najs steder man kanskje ikke hadde trodd det!
Kan alt om ingenting og ingenting om alt.
http://issuu.com/hkre/docs/k5web?mode=window&backgroundColor=%23222222
albo parkett på stor O og parkett huset på østreaker vei er 2 steder man burde titte innom, mye bra gulv til greie priser.
Kan alt om ingenting og ingenting om alt.
Laumb JESS tenkte meg å ta turen på bygg å reis deg messa .
Kanskje forhandle meg litt hvitevarer og? bare ta kontakt så reiser vi ned
noen som har eksempler på parkett gulv som kunne vært kult til en leilighet?
er åpen for forslag!
og har klikk systemet MYE å si nå man skal legge? ser man får 3 stav eike parkett for 169 kr kvm og noensteder 260 kr ! stooor prisforskjell når man skal kjøpte 65 kvm
Men, billig parkett er gjerne vondere å legge enn dyr, og mindre treverk i toppen, så det kan slipes færre ganger. Også er de gjerne tynnere. Mye som taler mot det dyre, men i mine øyne er det begrenset hvor luksus gulvet skal være i tanke på hvor mange ganger det kan slipes osv.. For min del blir det ofte byttet før det slipes.
Kan alt om ingenting og ingenting om alt.