Har nu flyttet ned i kjellerstua. Fått med det meste ned. Litt inn i skap og resten i kasser på boden. Skal bli spennende med mini-kjøkken i 70-tallsstil og "hytte-kos" i kjellerstua med åpen peis av gamlesorten. Her snakker vi ikke akkurat rent-brenende ovn
Tv'n står forsåvidt igjen oppe og har ikke savnet den i kveld. Ganske koselig uten glane-plata egentlig:)
Signatur
Det er ikke resultatet som teller, men at det tar lang tid og aldri blir helt ferdig...
Dro med meg inspektøren ut og ryddet rundt på tomta. Fylte søppelhengeren med diverse skrot og dro på dynga. Utrolig flink 6-åring som var med her og ryddet, og løp rundt med diverse søppel til de forskjellige containerne. Tur på biltema ble det også, og der har de softis. Så flaks Dessverre hadde jeg lokket med at vi skulle på fotballbanen og spille litt hvis hun var flink og hjalp til. Og det var hun jo. Og det var vel +3c, litt vind og regn.
Signatur
Prøver å gjøre det skikkelig med en gang. Grave? Flytte masser? Komprimere? Støype? www.budsjettmaskiner.no Eidsvoll, Arendal. Noe du vil leie ut? Ta kontakt, vi har plass til flere.
Alltid vært veldig sterk denna der, og får imponerende fart på ball-tingen. Ser på bildet at hun har skuddfoten ned, og skyter helt riktig med rista. Tror jeg. Har aldri skjønt meg på greiene, men en må jo prøve å følge opp.
Signatur
Prøver å gjøre det skikkelig med en gang. Grave? Flytte masser? Komprimere? Støype? www.budsjettmaskiner.no Eidsvoll, Arendal. Noe du vil leie ut? Ta kontakt, vi har plass til flere.
Lagt om til vinterdekk, satt ut musefeller, ryddet inn utemøbler og andre ting som ikke har noe å gjøre utendørs om vinteren, samt vært i hovedstaden og hentet to barnesenger som ble gitt bort via Finn. De skal få gjøre nytten på feriehuset til svigerfar.
Stengt hytta for vinteren. Tømt vannrør og skrudd ned varme til ca 15 grader, gjort klart til oppfyring i ovnen og kobla 2 ovnar til Hyttevokteren slik at det kan tempererast til vi kjem igjen. Flott kaldt ver i Nord-Norge i det siste. Kjekkare å ta hytta i bruk etter jul enn å stenge om hausten.
Tv'n står forsåvidt igjen oppe og har ikke savnet den i kveld. Ganske koselig uten glane-plata egentlig:)
Her i gården har det gått i listing rundt begge dørene i trapperommet. Pluss litt annet småplukk i samme prosjekt.
Utrolig flink 6-åring som var med her og ryddet, og løp rundt med diverse søppel til de forskjellige containerne. Tur på biltema ble det også, og der har de softis. Så flaks
Dessverre hadde jeg lokket med at vi skulle på fotballbanen og spille litt hvis hun var flink og hjalp til. Og det var hun jo. Og det var vel +3c, litt vind og regn.
Grave? Flytte masser? Komprimere? Støype? www.budsjettmaskiner.no Eidsvoll, Arendal. Noe du vil leie ut? Ta kontakt, vi har plass til flere.
Grave? Flytte masser? Komprimere? Støype? www.budsjettmaskiner.no Eidsvoll, Arendal. Noe du vil leie ut? Ta kontakt, vi har plass til flere.
Tja, har jo tv på hytta, så hvis abstinensene blir for kraftige så får vi bare ta en tur på den "ekte" hytta
Internettt har vi, så får med oss det vi trenger på laptop og nettbrett