3,959
8
0
Hvorlang tid går med til grunnmur med støpt dekke?
944
Rogaland, Sola
0
Vi skal gjøre dette selv, med hjelp av en forskalingsnekker. 3-4mann som skal jobbe på kveldstid. Noen så vet av egenerfaring hvor lang tid det tar før tømmermennene kan begynne med sine ting ?
Snakker vi uker eller måneder her?

Snakker vi uker eller måneder her?
Forbered deg på lange og tunge kvelder den første måneden. Det er utrolig mye arbeid!
Jeg jobbet fra 9 til 4, hjem å sluke middag (i beste fall), så ned å jobbe på tomta. Da ringmuren var støpt kjente jeg det skikkelig på kroppen! Men da er også det verste og tyngste arbeidet gjort.
Begynner nesten selv å bli itvil om dette er fysisk mulig å få til, men håper jo det, blir dyyyyrt hvis vi må gå over til firma
Men tror du skal beordre samboer til å holde dere med mat! Hvis dere er såpass mange bør det absolutt la seg gjøre på en måned. Anbefaler å bruke ferdigbetong. Så vanvittig lettvint! Ringmuren støpt på litt over en time, og gulv støpt på under en time!