#51
 1,060     Jevnaker     0
Hold oss oppdatert med hva som skjer videre her også da. Ikke noe vits å legge ut firmanavn, Bobbelurman. Med mindre de setter seg totalt på bakbeina.
Signatur

   #53
 1,459     Trondheim     0
Kjør på , penger er et sterkt pressmiddel. Selv om det blir kostbart å rette opp dette også.
Signatur
  (trådstarter)
   #54
 66     0
Dette er på mange måter blitt en prinsippsak for oss. Vi mener rett skal være rett - og selv om det ikke er alltid sånn at kunden har rett, så er god kundebehandling viktig i alle sammenhenger. Med det mener jeg at dette firmaet fortjener en kraftig smell, uansett hva utfallet av denne saken blir. Jeg skal gjøre mitt ytterste for at ikke flere skal måtte komme opp i den situasjonen vi er i nå. Hvor kostbart det blir å rette opp dette kan så være, for det blir ikke meg som tar den regningen uansett. Såpass sta er jeg. Smile
  (trådstarter)
   #55
 66     0
Da har fristen for svar på reklamasjonsbrevet gått ut. Vi har ikke mottatt noe svar. Som forventet, egentlig. Ikke fått noen dokumentasjon på arbeidet, heller, selv om badet er "ferdig" i deres øyne.

Noen som har noe tips til hva vi kan gjøre videre? Takstmann utarbeider rapport. Forsikring og forbrukerrådet er engasjert.

Ting.... tar.... tid....
   #56
 1     0
Selvgjort er velgjort. Jeg pusset opp badet mitt selv. Da vet man med sikkerhet at det blir bra. Og til under halve prisen.
   #57
 6,009     Finnmark     0
FBI og Tv2 hjelper deg bruker å framskynde prosessen......
Signatur

   #58
 11     Moss     0
Ehh.. i mitt andre firma vi har samme situasjon..men med helt ny varebil.. Wink Nå ca 2 münd vi kan ikke bruke firma bil og politiet og så kan ikk hjelp oss.. Vi betalt 10 000kr for advokate...men til i dag vi har bare 2 vognkorts på mitt navn, men vi har ikke Toyota Proace.. Wink
Dårlig utført arbeid på bad - Hva har vi rett på? - IMG_0420.JPG - KASPER BYGG
Signatur
   #59
 5,416     Langhus     0
Kaspar, Jeg klarer ikke helt å se relevasen mellom dårlig flisearbeid (som er temaet i denne tråden) og dine bilproblemer?
Vennlist prøv å svare på temaet i tråden.
Signatur
   #60
 11     Moss     1
Oi, men problem er ca den samme.. Og så alt komunikasjon bare på sms..og excuses..

Signatur